K&L LEGAL Granat i Wspólnicy Sp.k.

K&L LEGAL Granat i Wspólnicy Sp.k.
 • Nazwa: K&L LEGAL Granat i Wspólnicy Sp.k.
 • Telefon: +48 71 73 45 913
 • Adres: Norwida 22/4 50-374 Wrocław
 • Adres strony: http://www.kllegal.pl/
 • Kategorie: kancelarie adwokackie
 • Tagi: K&L LEGAL Granat opinie  • Kancelaria Prawna K&L Legal Granat i Wspólnicy Sp.K. Kancelaria Radców Prawnych Wrocław Kompleksowa pomoc prawna dla Ciebie i Twojej firmy. Zapraszamy.

   Ocena adwokata (tylko dla zalogowanych)


  4 Komentarze

  1. BARBARA GUTTMAN pisze:

   Możemy z czystym sumieniem polecić kancelarie K&L Legal Granat i Wspólnicy Sp.K. i Panią mecenas Agnieszkę Sobczyk, która z niesamowitą starannością i z zaangażowaniem podchodzi do sprawy. Posiada ogromną wiedzę, doświadczenie i intuicję.
   Podczas spotkania szczegółowo wyjaśniono nam kwestie prawne związane z naszą sprawą, rozwiewając moje wszelkie wątpliwości.
   Pani mecenas to osoba profesjonalna, kompetentna, rzetelna, ludzka, elastyczna, solidna. Swoją pracę wykonuje profesjonalnie. W trakcie współpracy była zawsze doskonale przygotowana na umówione spotkania, udzielała wyczerpujących i szczegółowych odpowiedzi na wszelkie zadawane pytania. Była bardzo zaangażowana w prowadzenie sprawy i co ważne dyspozycyjna. Wykazała się ogromną wiedzą z prawa bankowego. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań mogliśmy liczyć na stały kontakt telefoniczny lub mailowy. Udzielała wszelkich informacji i wskazówek pomocnych podczas rozprawy. Jest osobą miłą i serdeczną, otwartą na klienta.

    
  2. Łucja i Jacek Kaliscy pisze:

   Serdecznie polecam panią Agnieszkę Sobczyk z Kancelarii K&L LEGAL Granat i Wspólnicy Sp. k .Wybitny profesjonalizm ,doskonała znajomość prawa. Niesamowita biegłość podczas rozpraw -100% poziom merytoryczny( wygrana pani mecenas w naszej rozprawie sądowej I instancji ) Wysoki poziom kultury osobistej ,wspaniały kontakt z klientem .W sposób zrozumiały tłumaczy zagadnienia prawne, zawsze rzetelna, życzliwa i dostępna dla klienta .

    
  3. Barbara Gonska pisze:

   Czy w rankingu są jeszcze jakieś alternatywne kancelarie z Wrocławia?

    

  Dodaj opinie