K&L LEGAL Granat i Wspólnicy Sp.k.

Kancelaria Prawna K&L Legal Granat i Wspólnicy Sp.K. Kancelaria Radców Prawnych Wrocław Kompleksowa pomoc prawna dla Ciebie i Twojej firmy. Zapraszamy.

Ocena adwokata (tylko dla zalogowanych)

2 Komentarze

 1. BARBARA GUTTMAN pisze:

  Możemy z czystym sumieniem polecić kancelarie K&L Legal Granat i Wspólnicy Sp.K. i Panią mecenas Agnieszkę Sobczyk, która z niesamowitą starannością i z zaangażowaniem podchodzi do sprawy. Posiada ogromną wiedzę, doświadczenie i intuicję.
  Podczas spotkania szczegółowo wyjaśniono nam kwestie prawne związane z naszą sprawą, rozwiewając moje wszelkie wątpliwości.
  Pani mecenas to osoba profesjonalna, kompetentna, rzetelna, ludzka, elastyczna, solidna. Swoją pracę wykonuje profesjonalnie. W trakcie współpracy była zawsze doskonale przygotowana na umówione spotkania, udzielała wyczerpujących i szczegółowych odpowiedzi na wszelkie zadawane pytania. Była bardzo zaangażowana w prowadzenie sprawy i co ważne dyspozycyjna. Wykazała się ogromną wiedzą z prawa bankowego. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań mogliśmy liczyć na stały kontakt telefoniczny lub mailowy. Udzielała wszelkich informacji i wskazówek pomocnych podczas rozprawy. Jest osobą miłą i serdeczną, otwartą na klienta.

   
 2. Łucja i Jacek Kaliscy pisze:

  Serdecznie polecam panią Agnieszkę Sobczyk z Kancelarii K&L LEGAL Granat i Wspólnicy Sp. k .Wybitny profesjonalizm ,doskonała znajomość prawa. Niesamowita biegłość podczas rozpraw -100% poziom merytoryczny( wygrana pani mecenas w naszej rozprawie sądowej I instancji ) Wysoki poziom kultury osobistej ,wspaniały kontakt z klientem .W sposób zrozumiały tłumaczy zagadnienia prawne, zawsze rzetelna, życzliwa i dostępna dla klienta .

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *